piektdiena, 2016. gada 30. septembris

Miķelītis, mazs vīriņš

Liela diena, Liela diena,
Tā atnāca tukšu roku;
Miķelītis, mazs vīriņš,
Tas atnāca pilnu roku.

Bagātais Miķelis vakar ticis daudzināts un nu var pastāstīt mazliet vairāk.

Lieliem svētkiem gatavojas laikus - tā bērnudārznieki nedēļas garumā veidoja paklāju no rudens veltēm - ar košiem āboliem, dažādu formu ķirbjiem, burkāniem, ogām un citiem pie mums augošajiem labumiem; viss bagātīgi papildināts ar kastaņiem un zīlēm.

Skolas bērni gatavojuši dažādus tēlus - nav jau nemaz tā, ka tikai visur redzami kabaču auto. Laikam līdzi mainās arī auto modeļi :) - burkānu auto.


Dažādas dāmas un kungi.Briesmonīši.

Un pat zīļu parks - ar šūpolēm un smilšainu celiņu!

Ideju nudien netrūkst!!!
 
Dodoties uz svētkiem, kas Miķeļos parasti ir tirgus - ar dažāda veida andeli un visādām lustēm - var rudenīgi uzposties. Mēs izgatavojām pāris elegantas rudens cepures.


Un tad jau pats tirgus! Kā tik tur nav!?! Ir iespēja dabūt ko gardu vai citādi lietojamu tūlītējai lietošanai, bet - ir arī lietas, kuras ir īpašas! 

Redz - zelta zīles!Čiekuru virtene, kura lieliski noderēs mājas rotāšanai ziemā. Roku darbs taču ir tik īpašs - filca bumbiņas veltas piecgadīga puikas rokām. 


Un šīs pārsteidzošās rudens princeses un pūcītes, kuras gatavojusi Laura Arāja! Manuprāt, šī ir ļoti jauka doma mājas leļļu teātrim, turklāt visi materiāli ir dabai draudzīgi un ikvienam pieejami - kociņš, papīrs un skaistās lapas. Par šīm lellītēm atsevišķā ierakstā šeit.

Kā vēsta ticējums - Miķeļa dienā sākas zemes guļas laiks. Sakām mūsu zemei paldies par šā gada bagāto ražu!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru