trešdiena, 2016. gada 20. jūlijs

Vidzemes pusē. Ķeipene un Lēdmane

Ķeipenes Zuši, Šūpoļu parks.
Milzu šupoles, kurās sēžamies laivā, šķiet, ir 11 metru augstas. No skatu tornīša. Atpūtas vieta ar šūpuļsēžamajiem.Šūpoles dažādos izpildījumos.
Pie dažām no šūpošanās vietām atrodas informācija - šeit šūpuļdziesmu panti.

Apskatāmas arī vairākas metāliskas skulptūras, kas veidotas no dažādām tehniskām detaļām.Trušu karaliste Lēdmanē. Šeit greznās pilīs dzīvo truši. Truši izrādījās labi paēduši - spainīšos sagatavoto cienasta tiesu tad nu notiesāja superēdelīgi āži!


Kas tik tur nebija par grimasēm, lai dabūtu nākošo sausiņu! 
Zosis. 

    
Baskāju taka, kuru mēs jau izgājām, bet tā tiks atklāta šo sestdien, 23. jūlijā. Vairāk kā 2 km garumā - akmeņi, grants, niedres, mizas, apaļkoki.Ogres upe turpat līdzās.


Estrāde upes krastā. Šeit augustā notiek kristiešu dziesmu svētki.


Mākslas akadēmijas studentu darbi visā karalistes teritorijā - dažādi putni, kukaiņi un citi.Daži zāles zaķi, kurus vedojuši paši karalistes darbinieki. Ļoti lieli, zaļzāles pūkaini un neparasti.


Cilvēki, kas šeit darbojas, ir īpaši - ar savu skatījumu uz dzīvi, savu pieredzi pagātnē, tagadni un nākotni. Tieši tāpēc radīta šī vieta - ar mērķi dot iespēju resocializēties sabiedrībā, tās ikdienā - redzēt sev kādu mērķi, strādāt. 
Teju ik uz soļa redzamie Bībeles panti noteikti ir atbalsts ikdienā, lai turētos pie dzīves patreizējām vērtībām. Skaidru prātu un galvu. Nākošā ierakstā dosimies uz Ogres Dendroloģisko parku un  Svētā Meinarda salu Ikšķilē.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru