otrdiena, 2014. gada 1. aprīlis

Ziedu kurpes

Kādā lietoto apģērbu veikalā mazā meita izraisīja smieklu vētru - kamēr es cenšos atrast ko interesantu apģērbu nodaļā, viņa pie apaviem atrod šīs princešu kurpes. Novilkusi zābaciņus, uzvelk kurpes kājās un raitā solī lepni soļo pie manis spiegdama pa visu bodi - Man der! Redzi - man der! 

Kurpītes, kā redzams bildē, sabojātas, bet lielā māsa mani pierunāja nopirkt - iztērēju mazāk par 1 eiro. Mājās šoreiz nevienam nebija jāskaidro, ka visas no veikala nestās lietas jāmazgā. Kurpes tika notīrītas trakā ātrumā un pasniegtas man - Mamma, taisi! 


Noņēmām saplēsto taureni un, protams, arī otru. Sameklēju auduma ziedus un pērles. Pēc 15 minūtēm kurpes gatavas! Visvairāk laika tika patērēts līmes pistoles uzsildīšanai. :) Pilnam komplektam uzlikām ziediņu arī matu stīpai. Tikmēr mazā dāma ar māsu palīdzību jau bija paspējusi atrast un uzvilkt "piestāvīgo" kleitu.

Savukārt, vidējā māsa lepni piebilda - Labi, ka mēs tos ziedus toreiz tik daudz sataisījām!
Tiešām - labi, ka tā!

3 komentāri:

 1. Ļoti jaukas ziedu kurpes! Meitiņa kā ziedu feja izskatās! Skaisti! :)

  AtbildētDzēst
 2. O! Kurpēm smukas pārvērtības! Bet, kļau, kā tu skaties uz šitiem izstrādājumiem? Laiku pa laikam - tieši lietoto apģērbu veikalu kontekstā (un reizēm ciemos pie kādas meitenes, kurai kāds no UK atsūtījis) sastopamies ar šīm...kurpēm. Kad ieraudzīju tās pirmo reizi es vispār nesapratu, kāpēc tik lielas leļļu kurpes. Tad sāku saprast, ka laikam tās tomēr kāds ir paredzējis reāliem cilvēkiem un tagad joprojām skatos uz tām kurpēm un domāju - pasarg Dies` tam cilvēkam manā redzeslokā nonākt - tad viņš dabūtu paklausītis! :D:D:D:D:D:D Pirmkārt jau pati ideja par augstpapēdenēm 5gadniecēm (??????) Otrkārt tas izpildījums katrā ortopēdā radītu sirdstriekas iedīgļus!
  Bez šaubām, ka mana dāma ieraugot tās kurpes kūst aiz laimes- humpalbodē man jāizcīna milzu cīņa un jāsakasa visu savu diplomātiju, lai mēs izietu no veikala bez pirkuma! :D Bet nu pēdējoreiz, kad bijām uz vienu dzimšanas dienas ballīti, Ems kā uzvilka tās kurpes, tā visu vakaru nostaigāja... :)
  Kā tev šķiet - šitās kurpes tiešām domātas staigāšanai? Mēs ar draudzeni vienkārši domājām un nevarējām saprast....

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Mūsmājās ar princešu lietām īpaši neaizraujamies, neesam tās, kuras bezgala pucējas, un interesējas par šīm lietām - mēs vairāk tādas lauku meičas. :) bet... bijām ciemos pie Emīlijas :) un viņai tētis ir nopircis divas tādas kurpītes, arī kleitu un kroni, jo Emīlijai ļooooti patīk princešu lietas!
   Patiesībā tas ir princešu komplekts tematiskai ballītei, teātrim utml. Šīs kurpes ir kā maskas sastāvdaļa, arī lielveikalos un internetā tās tiek pārdotas kā "dekoratīvs elements".
   Tad nu manējās toreiz spiedza aiz laimes, piemērīja.
   Bet esmu priecīga, ka viņas zina vērtību, jo, ja būtu pilnībā pārņemtas, būtu pie-pra-sī-ju-šas tādas pašas sev jau tad, kad redzēja pirmo reizi. tad nebija ne skaņas, jo nav tā istā princešu gēna! :D. Un arī tās lietotās nedīca, jo es pati uzreiz parāvos līdzi - mazā jaunkundze tik amizanti veikalā izskatījās!
   Un laime nebija ilga - palēkāja pāris dienas un kurpes tagad guļ kastē. Bet ir meitenītes (un mammas), kam šādas lietas ir visa dzīve - kāja pie zemes un pati gar zemi - gribu, gribu - kā tajos amerikāņu konkursos - tad gan jādomā par reālo lietderību - un kāju un muguras veselību! :)

   Dzēst