trešdiena, 2014. gada 15. janvāris

Sāksim strādāt!?

Nu ko, sāksim strādāt!? Šis ir Zirga gads, tāpēc darba noteikti būs daudz. Paveiksim visu godam, piepildīsim lielas un mazas apņemšanās un gaidītais brīnums notiks!Bet mazliet par laiku, ko klusēju. Daudz laika pavadīju un cītīgi darbojos pie kāda filcēšanas projekta.  Filcēt ilgi negribēšu - tā domāju, kad darbs bija pusē. Bet nu suns ir pārkāpts, aste arī un tagad vairāku mēnešu saspringtais, un, jāsaka - arī fiziski grūtais darbs - tāds nieks vien šķiet! :)

Parēķināju, ka esmu izdarījusi vismaz pusotra miljona dūrienu. Noņemu cepuri rūdītu, aizrautīgu un meistarīgu filcētāju priekšā!
Tad pa karstām pēdām sekoja nākošais posms - Ziemassvētki, kad jāgatavo desmitiem un desmitiem mantu. Ceru, ka patiess prieks to saņēmējiem!

Bet galvenais, kas mani bīdīja un lika birt gan prieka, gan pa kādai bēdu asarai - cita dzīvesvieta. Vairāki mēneši, kas pilni neziņas un bezgalīga haosa it visā.

Un Cilvēks. Aizvadītajā gadā iepazinu daudz cilvēku un nonācu pie daudzām atziņām par cilvēku kā radību. Tas spēj būt labs un ļauns, tas spēj pārsteigt un kaitināt. Tas spēj iepriecināt tik ļoti, ka esi bez valodas, bet tas spēj arī iznīcināt ar vienu pašu vārdu.

Paldies visiem, kuri bijuši ar mani kopā un tiem, kuri jau palīdzējuši ieplānot šā gada lielākos darbus!
Ceru, ka būs arī neparasti mazie projekti - interesanti un aprakstu vērti -  lai par tiem uzzinātu Manu redzamo domu lasītāji!

Tiekamies!


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru