piektdiena, 2012. gada 28. decembris

Dāvanu maiss 2012

2012. gada dāvanu maiss nu ir tukšs - viss izdalīts. Kā allaž, lielāko daļu dāvanu gatavoju pati. Šajā reizē dāvaniņas bija ļoti mazas un ļoti lielas - izmēru ziņā.
Emīlija saņēma lielāko dāvanu - vairāk kā metru garo spēļu virtuvīti, kurai ir cepeškrāsns, ūdens krāns, izlietne un 2 ietilpīgi plaukti virtuves mantām. Skapīti, pārvērtību veikšanai, gaišā krāsā un pavisam parastu - iegādājos Zviedru mēbelēs.


Mazās dāvaniņas ir brošiņas - šādas lietas veidoju pirmo reizi un tās tika mazām un lielām meitenēm. Lielajām tika brošas no īstas kažokādas. Vasarā Blaumaņa ielas ādu veikalā ieraudzīju nelielus seskulīšus par Ls 1,50/gab, tad arī iegādājos, jo uzreiz - veikalā - bija skaidrs ko ar tiem darīt!


Meitenēm veidoju krāsainas brošiņas no filca - šīm brošām tēlus atradu dažādās vietnēs internetā - putniņš te un te, zilonītis šeit, otrs zilonītis te,

Izgatavoju vairākas liekas brošiņas, lai meitām būtu izvēle - kādu kurai draudzenei dāvināt. Atlikušās lieto pašas un ir priecīgas par šādām rotām. Tāpēc, viņu mudināta, brīvā brīdī ķersimies pie darba un veidosim savus brošu tēlus un tēmas - lai meitenes var rotāties.

Man iepatikās kāda dāvanu ideja, ko var atrast amerikāņu interneta vietnēs; tur šad tad atrodami apkopojumi par ekonomisko dāvanu idejām - par $1, $5, $10. Starp neskaitāmiem, interesantiem un asprātīgiem, dāvanu variantiem visai bieži sastopamas tabletes -  krāsainas konfektes stikla burciņās. Iedvesmota, izveidoju  Mīlas drapes (žāvētas dzērvenes)  un tabletes Darbs un māja priecē - baltajām un melnajām dienām (baltās šokolādes monētas un rozīnes šokolādē). Kā jau zālēm - otrā pusē lietošanas instrukcija ar zāļu lietotošanas devām, iedarbību, uzglabāšanu. Saņēmējiem patiess prieks!
Savukārt, īpašās dāvaniņas, kuras saņēmu pati - metāla bilžu rāmīši, pašdarinātas, dažādu veidu miniziepītes + dievīgs Ziemassvētku smaržu ķermeņa skrubis un Mārtiņa Sirmā virtuves padomu grāmata. Paldies arī par pārējām lietām un brālim par jauko Ziemassvētku vakaru!!!


2 komentāri: