svētdiena, 2012. gada 30. decembris

Blogam trīs gadi!

Sveiciens vienā no pēdējām gada dienām!


Tā sanācis, ka Manas redzamās domas dzimušas tieši šajā laikā - kad aizvadīts straujš posms pirms un mierpilns - pēc Ziemassvētkiem, un ar cerībām tiek gaidīts nākamais gads.

Šodien blogam aprit trīs gadi! Īsti neticas, ka rakstu jau tik ilgu laiku.
Šobrīd jau pilnīgi droši var teikt, ka blogs ir saaudzis ar manu nodarbošanos. SiStro un Manas redzamās domas ir neatdalāmas vienības.

Kas šogad padarīts un noticis?

Gada sākumā spilgtākais notikums bija ķibeles ar tiem, kuri piesavinās citu cilvēku bildes, tādēļ pēc šiem gadījumiem visas bildes tiek redzami vai neredzami zīmogotas. Kā nekā, it visā, kas šeit redzams - sākot ar katra raksta nosaukumu, beidzot ar bilžu fonu - ir ieguldīts mans darbs, laiks, iedvesma, līdzekļi, spēks, brīvais un ne tik brīvais laiks. Tas viss, krājoties kaudzītē, kļūst arvien vērtīgāks.

Rakstu blogā kļuvis mazāk, tomēr, manuprāt - daudzveidīgāki. Mēģinu mazāk rakstīt par katru jaunu zvēruļu partiju, jo lielos vilcienos tie tomēr ir līdzīgi (joprojām ir neliela sāpe par sertificēšanu). Protams, dažreiz gadās pa neparastākam eksemplāram, kuru ir vērts atrādīt. Kā vienmēr, ar prieku tiek rādīti visi darbi - gan tie, kuri šūti, adīti, plūkti, lasīti, zāģēti, gan tie, kuri līmēti vai citādi dabūti gatavi -  un krātuve pildās.
Bez ierastajiem zvēru un leļļu veidiem, SiStro izmēģināja spēkus, radīja un piedāvāja vairākas jaunas lietas savā stilā. Daļu no tām varēja aplūkto arī blogā - gultasveļu, aksesuārus zēniem, svārkus meitenēm, kā arī dakšu rotas un dažas citas lietas. Kaut kas tika atmests, kaut kas uzņems citus apgriezienus jau pavisam drīz.

Joprojām pieturos pie principa - radīt ar prieku. Kaut skaitliski mazāk, bet ar pozitīvām emocijām, aizrautību, interesi. Tā, lai priecīgā darba dunā pazūd laiks un apkārtējā pasaule. Šī un citu iemeslu dēļ esmu krietni samazinājusi sadarbības partneru skaitu, kas vienbrīd bija mērāms padsmitos. Saku paldies visiem, kuri bija, ir un varbūt kādreiz tikai kļūs SiStro draugi!

Jaunas lietas palīdzēja radīt arī manas meitas -  līdz ar to arī viņu ieguldījums bloga dzīvē ir ievērojams - gan tauriņu un šlipsīšu, gan spilvenu un pidžamu kabatu dizainā, gan dažādās aktivitātēs, kuras saistītas ar darbiem aizkadrā. Esmu novērtējusi viņu darbošanos un izveidojusi logo USA UŠA, ko atrādīšu janvāra otrajā pusē. Tas rotās darbus, kuri tapuši pēc viņu idejām. 
Liels paldies mazajai meitai - par viņas spēju līdzdarboties, kaut brīžam mums gājis krietni, krietni grūti.

Nākošo gadu gaidu ar lielu nepacietību. Pavasaris jau šobrīd rādās būt visai aizņemts - daudz laika pavadīšu šujot. Tāpat ceru atgriezties pie dažiem iepriekšējo periodu izstrādājumiem - plānoju atkal piedāvāt adītās, košās svītru segas.
Lai cik traki neizklausītos, mans plāns sniedzas jau līdz nākamā gada beigām; gada otrajā pusē paralēli visam rokdarbu jomā notiekošajam un iecerētajam, plānoju pievērsties citiem darbiem. Tomēr gana interesantiem, lai par tiem stāstītu un atkal satiktos ar Tevi, lasītāj. Tas viss šeit - Manās redzamajās domās.


Lai Jaunais gads atnāk veselīgs, priecīgs, bagāts un radošs!

4 komentāri:

 1. Sveicu bloga jubilejā, gaidu jaunus rakstus un darbus un Laimīgu Jauno gadu!

  AtbildētDzēst
 2. apsveicu ar apaļo3-nieku.. trīs lietas labas lietas..ceturtā būs no pašas sirds ;) lai daudz jaunu ideju un radošu darbu jaunajā 4-tajā..

  AtbildētDzēst
 3. sveicu ;) lai radošs arī nākamais bloggads :)

  AtbildētDzēst
 4. Paldies! :)

  Un uz tikšanos laimīgajā - jaunajā!

  AtbildētDzēst