trešdiena, 2012. gada 4. aprīlis

Tā... blogs tiek slēgts!!!

Tā... Man kārtējo reizi ir nozagtas bildes. Jap, nebaidīšos no šā vārda.
Šodien pavisam nejauši googlē ieraudzīju savu bildēto olu, iegāju lapā, kur tā izvietota, lai paskatītos kas un kā... nebija tas nekāds miermīlīgs blogs par un ap ar atsauci - re, kā te sanācis; paskataties šo un viņai ir vēl, var aplūkot te! Neviens nebija jautājis, ka kaut kur vēlas izvietot.
Ola nav vienīgā; turklāt - bildes konkursā piedalās...
Dusmas. Lielas dusmas - jo ne pirmo reizi... Nē, nu var jau skatīties no otras puses - tātad ir iekārojamas, bet tomēr... Tā nav glīti un es tādas lietas tā vienkārši neatstāju.
Izskatās, ka blogs uz laiku tiks slēgts, kamēr veikšu tehniskos darbus... vai uzlikšu opciju - atļauju-pieteikšanos uz lasīšanu. Dodu pāris dienas laika, lai piefiksētu manu epastu - saziņai, ja rodas vajadzība.

9 komentāri:

 1. opā... lūgums publiskot šo blogu ;)

  AtbildētDzēst
 2. bēdīgi. zinu šo sajūtu... :(

  AtbildētDzēst
 3. Jā,tas,nu,gan nav smuki...es arī Tavā vietā dusmotos!
  Domāju,ka vaininieku " jāpublicē" !

  AtbildētDzēst
 4. Es arī esmu par to, lai tiek darīts zināms bloga nosaukums..

  AtbildētDzēst
 5. tādās situācijās ir vērtīgi padusmoties, bet visā visumā:) Forši, tak - ka Tev ir foršas bildes, ka Tu radi foršas lietas, bet kamēr viņi zog, izmanto.. utt bildes..Tu radi jau citas..:) Tu jau ej tālāk citā līmenī..
  Bet dusmoties vajag:) tas noved nākamajā līmenī.. Attiecīgi, man ikreiz ir spīts vēl lielāka, ka es varu vēl labāk. Vēl vairāk.
  Un Arī Tu vari. Bet dusmoties vajag, dusmas novirzot radošā spēkā:)
  Tad nu ceru, ka blogs netiks slēgts:)

  AtbildētDzēst
 6. Jautājumu ar mājaslapu, kurā konkursam citi lietotāji bija iesnieguši manas bildes, daļēji atrisināju, tomēr nebūs korekti minēt konkrētu vārdu. Kā minēju, tas nebija blogs, bet izklaides mājaslapa un tā ir netieši iesaistīta. Ir skaidrs, ka viņu atbildība par iesūtītajām bildēm ir pastarpināta - kā minēja viņi paši, nav iespējams pārbaudīt katra lietotāja iesniegto darbu (šajā gadījumā - bilžu) izcelsmi. Administrācija pārskatīja manu vēstuli, atzina, ka bildes acīmredzami ir manas un dzēsa tās no savas lapas. Paldies viņiem, jo jautājums tika atrisināts tās pašas dienas vakarā. Es tikai ceru, ka tika brīdināti arī negodīgie iesniedzēji un citā reizē šie cilvēki apstāsies pirms šādas rīcības veikšanas.
  Bet blogu plānoju slēgt, līdz veikšu *tehniskos darbus* - iezīmēšu un pārlādēsu bildes. Izplānoju, ka to veikšu pakāpeniski, uz laiku noņemot ziņas no publicēšanas. Žēl, ka tas notiek tieši šobrīd, kad klāt svētki, ir daudz darbu, jo es tīri fiziski nespēju būt vairākās vietās vienlaicīgi.

  Bet, jā, Kristīnei ir taisnība - tas, ka no Tevis paņem un uzdod par savu, tas jau tikai paceļ citā līmenī un ir kā zināms novērtējums. Žēl, tikai, ka šo balvu jāsaņem negribot un šādā veidā!

  Sargājiet sevi un savus garadarbus!

  AtbildētDzēst
 7. Ak vai cik nesmuki....jāsāk domāt tiešām par bilžu iezīmēšanu. Labi , ka vis labi beidzās ar šīm bildēm.
  Ceru, ka blogs pēc uzlabojumiem tikai iegūs, un ceru, ka varēšu arī turpmāk priecāties par smukumiem šeit!!!!

  AtbildētDzēst
 8. Saprotu tavas sajūtas. Man arī Draugos bija dāma nočiepusi konfekšu pušķu bildes (ne tikai manas, citiem arī) un salikusi laimīga pieņēma komplimentus par darbiem. Uz maniem komentāriem zem bildēm par darbu izcelsmi - dzēsa ārā un bloķēja man pieeju. Bet nu atrisinājām toreiz to jautājumu citādi.
  Dīvaini tie cilvēki, vai tiešām liekas, ka interneta plašumos neatradīsies kāds, kas šo darbu redzējis kādam citam. Bilde jau nav adata un internets - siena kaudze.
  Diemēžl ūdens zīmes arī nav garants aizsardzībai, bet nu lielāka drošība tomēr ir, ka vairāk darba jāpieliek, lai tādu bildi čieptu, vieglāk atrast neiezīmētu.

  AtbildētDzēst
 9. Ai, kā es Tevi saprotu! Pati nesen savu bildi 'attiesāju'. Un arī - blogā neiezīmētu bildi! Es jau saprotu, ka man bija labs foto, izdevies darbiņu parādīt ļoti labi, bet tas šoks, ka citi saņem nopelnus par manu darbu, kas ievietots no cita lietotāja - eh, tā gan tāda galīgi nelāga. Lai izdodās turpmāk viss, kā esi iecerējusi!

  AtbildētDzēst