ceturtdiena, 2012. gada 16. februāris

Nāc pasēdēt uz pūčbaļķa! :)

Pasēdēšana var būt dažāda. Mazā Emīlija dodas uz svinībām, kur pasēdēšani līdzi jāņem spilvens. Nu, protams, ar spilvenu parasto iztikt nevar, tāpēc es šuvu pūčbaļķi!Sākotnēji bija domāts, ka būs spilveni - pūces, tad spilveni ar pūču aplikāciju, tad apaļš pamatspilvens ar 3 pūcēm kā atzveltnēm..., tad uzradās sēžamais zars (patiesībā taču baļķis - pusotru metru garš!), kuram gali būs kā pūces. Bet pūčuki sanāca tik jauki, ka paliku pie sēžamā baļķa ar pūcēm kā papildus elementiem.

Šis nav tas pūčkrēsls, kas tika pieminēts kādā iepriekšējā rakstiņā. Mazā krēsliņa mētelītis - kabatpūcis - tiks kārtīgi nobildēts, kad tikšu tā atrašanās vietā. Krēsliņš tika uzmeistarots un aizvests dienas tumšajā laikā, kad gaismiņa ir švaka; man gan arī šķiet, ka fotoaparāts sāk niķoties (tāpat kā blogeris) un pamazām izbeidzas, un bilde sanāk apmēram šāda:

Pūces rullē! :D

2 komentāri:

 1. Pūces un pūčbaļķis - vienreizēji!!! arī gribu saveidot palielu mantu sēdēšanai ;)
  ar ko pildīji pašu baļķi?
  arī krēsliņa mētelītis tāds komiski feins :)

  AtbildētDzēst
 2. :)
  Pildu tikai ar sinteponu.
  Mantas , kuras ir +/- 50 cm lielas, iesaku pildīt ar bumbiņsinteponu, jo tas laika gaitā nesaiet pikucī, kā tas var būt ar parasto sinteponu. Jo visdrīzāk tāda lielāka manta var tik izmantota kā sēžamais, guļamais - pamatīgi ņurcīta, placināta bet bumbiņsintepons ir tāds *atsperīgs* un mazās bumbiņas nelipinās kopā.

  AtbildētDzēst