piektdiena, 2012. gada 24. februāris

Darbu liste - padarīto un darāmo

Neesmu tikusi pie bloga teju divas nedēļas, jo bija TIK daudz darbu!
Nopietnāk pieķēros gleznošanai - tapa vēl trīs gleznas, uztaisīju dažas leļļu skatuvītes, uzadīju jauku mazajai jaunkundzei, pabeidzu vienu gabaliņu segu, kurai devu vārdu Krišjānis, sataisīju kalnu acu un degunu zaķiem un vēl dažas zaķu lietas - jo līdz Lieldienām tikai bik vairāk kā mēnesis. Vēl kāds gabaliņš tauriņu un šlipsīšu, pāris svārku un flīsa mantu. Vēl priekšā divi lieli darbiņi - mētelīši meitenēm. Nu ļoti ceru, ka izdosies mans plāns un neaplauzīšos pie pirmā. Par šo visu pamazām pastāstīšu.
Un vēl - bijām uz kalna, pa kuru bērnībā slidinājās tētis - kārtīgi izšļūkājām ar kameru! Labi, ka paspējām, jo jau nākamā dienā uznāca slapjais-pavasarīgais un viss sniegs nu ir prom! Es izvilku savus apelsīnu gumijniekus, jo ziemas zābaki vairs nav aktuāli! :)
Noķēru arī dažas garšīgas lietas - es beidzot tiku pie tādas kliņģera receptes, kurš ir pat ļoti ēdams, salīdzinājumā ar iepriekšējām manis izmēģinātajām receptēm! Un vēl samarinēju gardas, jo gardas salakas.
Jā, ārā pavasarīgi slapjš un gaismas arī gana - apēstas jau pāris loku tūres (meitenēm tā patīk stādīšana un tās dažas dienas - līdz ir dažus centimetrus liels lociņš) un šodien iesēsim mazos tomātiņus.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru