piektdiena, 2011. gada 30. decembris

Manas redzamās domas 2011. gadā un turpmāk


Šodien aprit divi gadi, kopš blogā Manas redzamās domas tika ierakstīta pirmā ziņa!


Šajā gadā tapuši ieraksti gan par manis jaunizveidotām lellēm un leļļveidīgiem zvēriem, gan apģērbiem un rokdarbu materiāliem, par dažām interjera lietām, arī virtuves pļāpas. Pāris ieraksti tika veltīti pasākumiem vai manis apmeklētām vietām. Blogs, šķiet, kļuvis daudzveidīgāks.
Daudz komentāru un epastu saņēmu par ierakstiem, kas tapa vasarā, saistībā ar rotaļlietu drošumu. Pateicos gan tiem, kuri atbalstīja un juta līdzi, gan tiem, kuri nosodīja. Jā, es nedaudz sakārtoju savu darbošanos rotaļlietu drošuma jomā, bet - kā jau paredzēju - tas ielika rāmjos radošo garu.
Bija arī klusuma periodi, kad pāris reizes ierakstījos tikai, lai atgādinātu par sevi. Tas tāpēc, ka daudz laika paņēma mans personīgais projekts, kura pirmais posms ritēja deviņu mēnešu garumā. Tas nu ir noslēdzies ar trešo meitiņu un tagad, otrajā līmenī :), kas ilgs mūža garumā, dod man daudz iespēju izpausties arī rokdarbu jomā!
Paldies visiem, kuri sekoja blogam, kuri veikaliņos meklēja manis darinātās lietas, kuri piedāvāja sadarboties, kuri man rakstīja. Īpašs paldies Intai un Aivai - par morālo atbalstu !
Tūlīt klāt arī Jaunais Gads. Parasti kaut ko vēlamies, kaut ko apņemamies. Vienu vēlēšanos - par jaunas mājvietas atrašanu - esmu izstāstījusi šeit, blogā, un saņēmusi laba vēlējumus tās piepildīšanai. Pateicos par to!
Plāni - kāpšu ārā no augstākminētā rāmīša; vairāk gribētos pievērsties tām lietām, kuras mani uzrunā, kurās var ielikt un reizē uzlādēties. Gribētos kaut nedaudz atgriezties pie gleznošanas - paldies vecākiem par materiāliem! Adīšana un tamborēšana arī ir manā, 2012. gada, darbu sarakstā...
Ļoti ceru tam visam iespējami ātrāk ķerties klāt un tad arī blogā iebirs jauni ieraksti, bildes, un virtuālā izstāde papildināsies, lai priecētu mani pašu un Manu redzamo domu lasītājus!
Tiekamies!

6 komentāri:

 1. Apsveicu no visas sirds! Trejmeitiņu māmiņa, kaut ka kolosāls! Esiet veselas un laimīgas un tad jau būs arī viss pārējais!

  AtbildētDzēst
 2. ļoti jauks ieraksts! Lai visām meitiņām un mammai laba veselība un lai ģimenei izdodas piepildīt sapņus jaunajā gadā!

  AtbildētDzēst
 3. Lai patiesi izdodas viss iecerētais!!! Skaists ieraksts. Skaisti plāni. Lai skaists nakamais gads!!!

  AtbildētDzēst
 4. jauks ieraksts. un arī novēlu lai viss iecerētais izdodas :)

  AtbildētDzēst
 5. Paldies! :)
  Lai visiem šajā gadā piepildās pa kādam mazam un arī lielam plānam!

  AtbildētDzēst