sestdiena, 2011. gada 26. novembris

Jauni audumi no Mežrozes

Šodien biju Mežrozē un jauki iepirkos!
Kādu mēnesi nebiju tur bijusi - no pēdējā pirkuma izmetu 3,5 m melna auduma. Man ļoti vajadzēja melnu audumu - aizskrēju, nopirku. Mājās atlocīju, lai sāktu griezt un kaut kā parāvu - gabals no malas palika rokās! :O Sāku taustīt - tas abos virzienos ira kā, atvainojos - tualetes papīrs! Domāju, ka varbūt tikai mala - mazums, neveiksmīgi trāpījās - tur daudzi stāv mēnešiem - saulē varbūt "sabojājies", bet tāds bija viss gabals - gan malas, gan vidus! Sadusmojos ne pa jokam, bet atpakaļ nevedu - tā kā biju šo saraustījusi un vispār - negribējās skaidroties un ņemties. Skrēju uz centru un nopirku melnu igauni.
Tagad krietni plātu un staipu katru auduma gabalu, lai kur pirktu!
Domāju, varbūt Mežrozē taisa arī ekoloģiskos audumus - tādus, kuri pēc dažiem gadiem sadalās? Pirms dažiem gadiem kādai dizainerei tamborēju motīvus, ko likt uz trikotāžas krekliem un tad viņa minēja par šo krekliņu īpašo iezīmi - 5 gadu mūžu. Bet lai nu paliek melnais, irstošais!

Ko tad jaunu nopirku šajā reizē?Beidzot bija TAS zaļais audums, kuru gaidīju visu vasaru! Tad nu priekā paņēmu visu baķi! Un vēl Mežrozē vienmēr ir dažādi krāsainu audumu atgriezumi. Tos gan bieži nepārdod metros, bet tagad bija daudz neredzētu audumu tieši baķos.

Nopirku ar lietussargiem un 2 no kādiem 5 veidu puķainajiem.

Neredzēti zīmējumi ar auto, ziloņiem, lāčukiem un zaķiem palika citai reizei un citām vajadzībām.
Nu tik jāķeras pie darba!

3 komentāri:

 1. Ārprāts! Cik tad baķī ir metru? Kādi 20 taču, ne? Dikti smuki, koši un krāsaini šie audumi.

  AtbildētDzēst
 2. Super! Es arī biju! Cerēju uzskriet Z-svētku audumiem, bet tos vajadzēja vasarā pirkt - tad bija... :(
  Taču sausā nepaliku :)
  Nopirku to audumiņu ar ziloņiem, pāris vienkrāsainos un papildinājos ar monstriņaudumu - tas man mīļš dikti :D

  Vispār žēl, ka mums LV ar tiem audumiem tik švaki - visām rokdarbniecēm darbos līdzīgi audumi - kā PSRS deficītu laikos, kad visiem kaut kas līdzigs bija :D:D:D:D

  AtbildētDzēst
 3. :) Baķī, ko es paņēmu, bija atlikuši 14 metri! Bet tas jau nieks - droši zinu, ka pēc pāris nedēļām nekas daudz man nebūs palicis! :)
  Par Ziemassvētku audumiem - jā, vasarā to ir ļoti daudz tieši atgriezumos. Bet ar vairākiem sarkanajiem rūķīgajiem ir tā, ka viņi sārtojas - šujot lielāku daudzumu, pat šujmašīnas panelis noberžas rozīgs!
  Par ierobežoto sortimentu es piekrītu, bet vēl nozīme ir tam, cik maksātspējīgs ir gatavās lietas pircējs - audumu veikalos ir atrodami glīti kokvilnas audumi, kuri gan maksā 4-6 lati metrā un tas pret Mežrozes zem-divi-lati ir daudz.
  Bet, lai no izbēgtu no šīs vienveidības, esmu pirkusi internetā un tad kombinējusi. Kad Abakhanā atved tos glītos, šikos kokvilnas, tad arī pieveru acis, atveru maku un ņemu uzreiz tos gabalus, jo citādi pie dažādības netikt. Tiešām - kā lielā deficīta laikos! :D

  AtbildētDzēst