ceturtdiena, 2011. gada 7. jūlijs

Maģiskās smiltis Daugavmalā - pie Akmens tilta

Nu jau gandrīz nedēļu, kopš esam atpakaļ pilsētā, un ieraudzījām smilšu skulptūras Daugavmalā, mazās man katru dienu prasa turp aizbraukt. Šodien nu bija īstā diena, lai dotos uz Lielo smilškasti - Radošo smilšu skulptūru parku!
Ar Magic sand Riga var iepazīties http://www.magicsand.lv/.


Šeit dažas no skulptūrām...

Par atteicīgu samaksu ikviens var izveidot savu skulptūru - ir sagatavoti smilšu cilindri. Daži izveidotie bija tiešām interesanti!

Visi tiek laipni aicināti padarboties smiltīs arī tāpat vien. Ir liela kaste ar smilšu mantām - lāpstiņām, spainīšiem un formiņām. Un gan mazie, gan lielie var izmēģināt darbošanos ar sfēriņiem - ar kuru palīdzību veido lodes formu.

Mēs ielīdām smilškastes vidū (šeit smiltis ir mitrākas un blīvākas kā malās, kur tiek rakts nepārtraukti) un likās, ka daudziem bija jautri skatīties kā es no sirds rokos, kasos un peros pa smiltīm, lai izveidotu lodi.
Sanāca šāds meteorīts! :) Kad darbiņš bija pabeigts, tā vien prasījās lodi izcelt no bedres - tik īsta likās šī apaļā forma!


Meitenēm patika gan skultūras, gan pašu darbošanās ar ne-savām smilšu mantām, gan pa Daugavu nepārtraukti šurpu-turpu kursējošie kuģīši.

Smilšu parkā ir ļoti laipni cilvēki, ir daudz krēslu, lai vienkārši pasēdētu, ir arī spilventiņi, uz kuriem sēdēt, darbojoties smiltīs, ir kur nomazgāt rokas, ir dzeramais un saldējums, un arī labierīcības.

Par šo pasākumu no manis - piecas zvaigznes!!! :)

Saistīt

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru