trešdiena, 2011. gada 1. jūnijs

Iesoļoju vasarā!

Šodien ārā ir īsti vasarīga diena!
Šajā gadā gribētos izbaudīt vasaru - atšķirībā no iepriekšējā gada, kad darbu bija ļoti daudz - tāpēc patreiz ir aizņemts laiks, lai vēlāk atpūstos.

Īsumā:
- mana draudzene Ženija patreiz ir profilaktiskā remontā, līdz ar to es daru ar rokām veicamos darbiņus - tagad, kad ārā ir silti un jauki, ar rokdarbiem varu doties jebkur!

- joprojām strādāju pie lietām, kas saistītas ar rotaļlietu sertificēšanu - veidoju aprakstus, shēmas utt. Par drošuma meklējumiem rakstīju te un te. Vairs pat nevēlos iesdziļināties procesā - tiem, kas interesējas par šo - vien iesaku darboties īpaši vēsu prātu un atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem meklēt vairākās vietās (esmu priecīga, ka tā darīju) - tās var ievērojami atšķirties pat vienas iestādes ietvaros.

- galvenā lieta - esam iesoļojuši vasaras brīvlaikā - ar garšīgu zemeņu bļodām, lielā meita ar ilgi kāroto skrituļdēli, mazā - ar īsi, jo īsi nogrieztiem matiem, jo vienvakar aizdomīgi klusajā posmā, kad parasti kaut kas tiek pastrādāts - viņa sev izveidoja frizūru, kurai labojumi nederēja! :D

Ziedošu Jums visiem jūnijlaiku!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru