trešdiena, 2011. gada 19. janvāris

Uzpošam meiteņu gultas!Brīvībā tikusi(no obligātajiem darbiem), daru šo un to - laiks iet nemanot. Vakar, pārskatot blogu, secināju - vēl taču neesmu par solītajiem bērnistabas pārvalkiem minējusi ne vārda!

Un tā - pienākusi kārta arī kādam lielākam darbam!

Šajā reizē atkal kāda meitenēm solīta (nu visi vecie solījumi jau ir izpildīti, bet klāt nākuši jauni pasūtījumi no viņu puses!!!) manta - pārklāji gultām.

Abu pārklāju kopējās iezīmes: izmantots tikai kokvilnas audums. Dekoratīvā virspuse sašūta no 7*12 =84 gabaliņiem. Iekšpusē šoreiz neliku vatējumu - sinteponu, bet gan vienkārši biezu kokvilnas audumu. Nestepēju. Izmēģināju, jo vecajai sedziņai biju stepējusi - lai stingrāka, bet šoreiz nepatika kā stepējuma zīmējums sadala pārklāju - audumi ir ar dzīvnieciņiem un nu tiem pāri šūtas svītras - man tā nederēja.

Zaļi-rozā pārklāju rotā pumpas - pumpiņas, puķītes un dinozauriņi.

Pūces pārklājam komplektā tapa spilvens-pūcīte! Būrītī, kas mums kokā virs gultas pūce gan neielīdīs! :)

Sašuvu diezgan ātri, jo plāns jau iepriekš bija gatavs - kas, ar ko, no kā un cik. No auduma atlasīšanas līdz gabaliņu sašūšanai veltīju 3 stundas katram pārklājam. Tad apmēram stunda tika veltīta oderēm un apakšaudumiem. Maliņas piešuvu vēlāk, jo tām vajadzēja nopirkt materiālu un tad piecakināju vēlāk. Būtībā - kopumā viena pilna darba diena un divi šādi (precīzi-96*162 cm) pārklāji gatavi!

Gala rezultātā - esmu ĻOTI apmierināta - gan tāpēc, ka izpildīts solījums, gan sanāca padarboties, gan patīk jaunais istabas izskats - košais dinozauru pārklājs labi piestāv zaļajai sienai, pie kuras atrodas gultiņa ar šo pārklāju, bet pūces pārklājs piestāvīgs dzeltenajai sienai ar koku, klāt pidžamu kabatiņas un... meitenes ir ļoti priecīgas!

6 komentāri:

  1. Nu ljoti skaisti:) Kur Tu peerc smukos audumus visus?

    AtbildētDzēst
  2. Paldies!
    Audumi - tie smukie :) - daļa, kas palikusi man no viena veca interneta sūtījuma.
    Un tad vēl dabūjami Abakhanā - tie, kas 10 un biku latus/kg maksā, ir ļoti labi un "ar vārdu", kaut daļa brāķēti. Bet tad, ja trāpās, ņemu visus - dažas reizes mans čeks bijis ar trim skaitļiem, bet reti tādus smukus vairumā atved. Parasti tik pa pāris labiem atrodami, pārējie - nekas īpašs.

    AtbildētDzēst
  3. ļoti skaista bērnistaba!! Koša un krāsaina!

    AtbildētDzēst
  4. Istaba ļoti skaista, it īpaši man patika koks :)

    AtbildētDzēst
  5. :)Paldies!
    Istabiņa arī manis taisīta! :)
    Esmu cilvēks-visdarītājs - reizēm līdz bezjēdzībai... :D

    AtbildētDzēst