pirmdiena, 2011. gada 17. janvāris

Kārtoju audumu atgriezumus!

Ieviešu kārtību šujamlietās!
Pirms nedēļas savedu kārtībā diegu un pogu kastes.
Vakar sakrātoju lielākos audumus, jo pēdējā laikā nebija tam īsti laika - nošņāpu gabalu, kas vajadzīgs šujamajam gabalam un uzreiz kastēs atpakaļ. Tā bija sataisīts paliels bardaks.
Šodien kārtoju mazās lupatiņas - dažādus atgriezumus, kuri sakrājušies no šūšanām - tās procesa laikā arī tika mestas atsevišķā kastē vai maisā un tad noliktas malā. Īpaši liels haoss man radās, kad darbu bija daudz - lai gan nemetu kur un kā pagadās! Un vēl jau paliek atziņa - katrs var atrast vajadzīgo arī šķietamā nekārtībā! :)
Nu ne viss tiks izmantots tālāk; vispār lielākā daļa mazo atriezumu ir senāk sakrāti - tagad neesmu gatava šūt mozaīku no 3*3 cm :D, tāpēc tādi mazie krikumi pazudīs. Tagad šuju mazas lietiņas, kur man uzreiz viss noder un vairs tādi atgriezumi neveidojas.
Tā nu es izbēru pāris atgriezumu maisus uz grīdas un šķiroju, šķiroju.To, kas paliek, atņemot nederīgos krikumus, dalu trijos lielumos.
Lielākos no tiem atlikšu kārtošanai citai dienai, bet pārējo gludinu un lieku čupiņās.Un pa brīdim sagriežu vajadzīgajās lietās - sirdīs, ļipās, ausīs.
Izskatās, ka krājumi saruks par 2/3 - daļa dēļ tā, ka vienkārši nederīgas lietas un pārējais sagludinot, krietni saplaks.
Labi vien ir, jo sestdien iepirku jaunus audumus un arī šodien plānā ir doties pēc papildinājumiem, jo jātaisa jaunas lietas! :)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru