pirmdiena, 2010. gada 20. decembris

Eglīte

Eglīte manās mājās ir klāt!
Šajā gadā sanācis tā, ka eglīti pirkām. Pirmo reizi dzīvē pirku eglīti! Cik vien sevi atceros, paši esam gājuši, braukuši un visādi citādi tikuši līdz mežam un paši izvēlējušies galveno Ziemassvētku dekoru! Atceros kā vēl ar vecomāti gājām uz piemājas mežu aiz ezera pēc eglītes - bet tas bija tik sen - vismaz divdesmit gadus atpakaļ...

Un šogad - egle tika nopirkta K-RAUTA veikalā. Pie mājas pagājušajā nedēļā eglītes vēl netirgoja - šodien gan piedāvājums bija liels un eglītes - treknas. :) Tā kā bijām iecerējuši uz sestdienu eglīti jau izrotāt, tad piektdien braucām uz lielveikalu... Man par to kaut kā skumji un pat neērti - nekādas romantikas un īstuma! Turklāt visu šo pasākumu vēl garlaicīgāku un ne-brīnumainu padarījis fakts, ka mums jau kuro dienu māja smaržo pēc suņa! Jā, jā - nevis pēc īstas, sveķaini smaržojošas, svaigi cirstas eglītes, bet nekārtīga suņa...

Protams, neskatoties ne uz ko - eglīte ir izrotāta un prieks ir liels!
Šajā gadā izvēlējos stikla rotājumus, zelta un sarkano krāsu. Dažas mantiņas bija no citiem gadiem, vēl dažas iegādājos kopā ar eglīti un iepriekš jau biju nopirkusi dažas eglē karināmas stikla lāstekas veikaliņā The Pier.

Manā krājumā no šī veikala ir arī vairākas metāla eglīšu mantas, kas pirktas pirms pāris gadiem. Droši vien, ka tās ir kaut kur masveidīgi ražotas, bet man tās ir ļoti svarīgas un šķiet īsta vērtība - ļoti atšķirīgas no spīdīgajiem bumbulīšiem.
Manas meitenes, protams, ar manu mantu un krāsu izvēli nebija īsti mierā un eglīte tika papildināta arī ar citu krāsu mantām. TIK patīkami skatīties kā mazās rociņas tik rūpīgi zaros karina katru mantu! Turklāt mazā jaunkundze šodien atkal vēlējās mazliet piekārtot egles rotājumu un egle divas reizes apgāzās - kaut šogad, atšķirībā no citām reizēm, trīs dienās tas vēl nebija noticis! :)

Tagad atliek vien sagaidīt labo rūķi, kurš zem eglītes paliks kādu mīļu, ilgi gaidītu dāvaniņu!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru