trešdiena, 2010. gada 20. oktobris

Sega Emīlijai

Sagaidot savas meitas, katrai uztamborēju pa segai - no krāsainiem motīviem. Tikai tagad sapratu, ka neesmu šīs segas pievienojusi bloga sadaļā par segām - izceļu senās bildes un izdaru to šodien!


Pienāca kārta nākamajai šādai "smukajai" segai - brāļa gaidāmajai meitiņai. Ilgi prātoju par modeli, līdz beidzot atgriezos pie tiem pašiem aplīšu gabaliņiem, kuri veidoja manas jaunākās meitiņas sedziņu. Sastādīju darba plānu - 150 gabaliņi, kurus vēlāk samazināju uz 120, jo sedziņa būtu ļoti liela. Plāns visnotaļ mierīgs - 8 gabaliņi vakarā, jo novembra beigas tālu - tad pasaulē ierastos mazā jaunkundze. Tā pēdējās pāris nedēļas vakaros tamborēju divkrāsainus motīvus bērnu sedziņai. Dažus vakarus iespēju vairāk par noteiktajiem 8 gabaliem - vienvakar (tāds pagarš vakars gadījās :)) uztamborēju pat 24! Tā es priecīgi kā pēdējo - sedziņas pabeigšanas - dienu noteicu 20. novembri.

Bet - tur, augšā - notikumi krasi mainījās un mazā jaunkundze Emīlija šajā pasaulē ieradās ātrāk kā bija cerējis jebkurš no mums. Esmu tante! Metu visus darbus pie malas, lai sega tiktu pabeigta pēc iespējas ātrāk! Labi, ka cimdiņus un zeķītes jau biju paspējusi sagādāt! :)

Tā nu sedziņa ir gatava: apm. 70*100 cm, 108 gabaliņi, piefiksēju 22 darba stundas.

3 komentāri: