trešdiena, 2010. gada 10. novembris

Leļļu varā!

Darbs dzen darbu un blogā nemaz vairs neieskatos, par jaunumu ievietošanu nemaz nerunājot. Galvenokārt manu laiku šobrīd aizņem gatavošanās Ziemassvētkiem. Pilnīgā leļļu varā! Un mājās jau izvilktas arī Ziemassvētku pasakas, gaismiņas, smaržo mandarīni, krājas piparkūku receptes... tas viss atgādina, ka jāpsteidzas.

Šorīt atcerējos par vienu pasākumu ''Koka vardē".

Vēl drīzumā gaidāms kāds liels notikums - tas man laikam būs svarīgākais šajā gadā, tāpēc gatavojos īpaši cītīgi un aizņemtas arī vēlās vakara stundas. Vēlāk par to nedaudz pastāstīšu un parādīšu.

Un vēl sapratu, ka man ļoti patīk vasaras rīti! :) Tagad novembris - kas par vasaru? Bet celties novembrī piecos, sešos no rīta ir daaaaaudz grūtāk - lai arī gaida sirdij tīkami darbiņi! Vasarā acis pašas veras vaļā, jo vēlas ieraudzīt austošo saulīti un sagaidīt jaunu dienu, dzirdēt putnus! Tagad apkārt tumšs un kluss... Bet gaidām taču svētkus, kas nes gaismu!
Un šodien pat ir Mārtiņdiena! Jāsagādā kāds cālis Mārtiņdienas vakariņām, jo melnu deviņcekulu gaili nez vai varēs atrast! :)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru