piektdiena, 2010. gada 1. oktobris

Svārki no bikšu galiem


Šorīt dažas stundas strādāju pie peļu šūšanas, bet tad nolēmu, ka pabeigšu dažas sev iesāktās lietas. Tātad - svārki no atlikušās bikšu daļas - par to, kur liku otru daļu - te!
Bikšu galus nogriezu īsākus, vajadzīgo garumu nosakot pēc kādiem citiem bruncīšiem. Tad nolīdzināju platumu, jo biksēm, kā zināms, daļas nav vienāda paltuma. Sašuvu kopā abas daļas - sanāca,ka celīšu padilusī daļa ir sānos - tur uzliku puķaina auduma aplikāciju tad sašuvu augšdaļu, kurā ievēru gumiju un atšuvu apakšu. Gatavs! Pie kārtējiem mammas šūtiem svārkiem meita ir tikusi!

Ķeršos pie cilindra spilveniem!!!

Ļoti svarīgi, ko gribu minēt - svārku tapšanas bildi izveidoju, pateicoties Lainei, kura savā blogā bija ielikusi rakstiņu par rīkiem, kas atvieglo bloga veidošanu - es uztaisīju bilžu kolāžu!!! Atzīstos, laika man maz, īpaši datorlietas nevilina - tāpēc parasti izmantoju ko vienkāršu no pamatpiedāvājuma - arī te, blogā. Biju mēģinājusi no bildēm šo to griezt un miksēt fotošopā, bet šāda vajadzība bija tikai pāris reizes un es likos mierā. Picasa 3, kuru piemin Laine, kaut kur bija ievilkta, tikai neviens nebija pienācis un ar karotīti ielējis - tas un tas darāms tā! Paldies Lainei!
Vēlāk, apdomājoties, pieķēru sevi pie domas, ka jau fotografējot skatos, lai nav redzamas nesmukas lietas - kontaktligzdas, vadi, radiatori, brokastu krūzes un viss cits, kas normālā sadzīvē iederas.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru