sestdiena, 2010. gada 9. oktobris

Rudens izstāde Valdlaučos

Katru pavasari un rudeni dodamies uz izstāžu kompleksu Rāmava - izstāde atrodas pie pašas mājas, tādēļ dažreiz aizejam pat divas reizes. :)
Šā rudens piedāvājumā Lauksaimniecības tehnika 2010, Lauku sēta 2010 un Šķirnes trusis 2010. Tā kā man ir meitas, tad tehnikas un traktoru pārpilnība mūs maz interesē, toties dzīvnieciņi ir ļoti iemīļoti!

... šodien redzējām divu šķirņu govis. Bija arī mazs, sprogains teliņš, kas slēpās starp mammu un tēti.... ļoti daudz trušu. Iepriekš trusīši bija atsevišķā izstādē oktobra beigās.
Kā parasti, bērni vēlas trusīti pataustīt un caur būrīša restēm tiek bāzti pirkstiņi. Lielā meita vairs to nedara - reiz viņai iekoda liels trušu milzis - bet tas vairāk bija kuriozi, ne sāpīgi, tomēr pēc tās reizes viņa katram atgādina, kāpēc navajag aiztikt trusi. :)... kā arī lamas - tumšiem un gaišiem kažociņiem. Tās parasti kaut ko prasa - tā klusi īd.... un kamielis. Ar kamieli tikāmies jau pavasarī!


Pie rokdarbniekiem meitas jaunajai jakai nopirku brošiņu - manuprāt, par supercenu - 1 latu!


Apmeklējot šo izstādi, mums izveidojušās savas tradīcijas - nobildējamies ar govslopiem, kārumam nopērkam konfektes Gotiņa ar saulespuķu sēkliņām no Saldus un Skrīveru piena īrisu, kā arī ļoti garšīgās un veselīgās lielogu dzērvenes - žāvētas un sacukurotas.
Par lielajām dzērvenēm man, ļoti ceru, rīt būs atsevišķs stāsts.

1 komentārs:

  1. Jauki, ka ir savas skaistas tradīcijas! :) Tie parasti ir forši un neaizmirstami brīži kopā...

    AtbildētDzēst