pirmdiena, 2010. gada 25. oktobris

Joks pirtiņā


Iemetu mazziņu par joku pirtiņā.
Biju aizbraukusi ciemos pie mammas. Seeeeen nebija kurināta pirtiņa, jo pēdējos pāris mēnešus kaut kā nebija sanācis paciemoties ilgāk par pāris stundām, kur nu vēl sildīties pirtī! Nu šoreiz laika bija gana un mamma devās uz pirtiņu veikt sagatavošanas darbus. Atskrēja atpakaļ bļaudama... Tāds joks nebija redzēts! Kāds sikspārnis bija nolēmis, ka pirts ieziemota un arī viņš tur labprāt pārziemotu - krāsnī. Malku krāsniņā parasti saliek pēc iepriekšējās pēršanās, kad iztīra telpas. Tad nu mamma atvērusi vaļā krāsns durtiņas, lai iekurinātu - priekšā draudziņš. No sikspārņiem viņai ļoti bail!
Kaut šos dzīvnieciņus gulēšanā nedrīkst traucēt - citas izejas nebija - ātri nesu uz pagrabu, kur, kā atceros no bērnības, dažreiz ziemoja pat 12-15 sikpārnīšu. Un vēl mēs tad ziemās gaidījām onkuli, kurš šad tad brauca tos uzskaitīt.
Tagad mūsu jokdaris pagrabiņā ir viens. Redzēs, kā šim paies ziema...

Par sikspārnīša gaitām - apmēram mēnesi šis noturējās vietiņā, kur sākotnēji bija pieķēries, tad uz pāris nedēļām pārvietojās citur. Tad nozuda pavisam.
Ceru, ka ziema sikspārnītim bija veiskmīga!

1 komentārs:

  1. :) cik mīļi - mēs laukos pāris gadus priecājāmies par savu fledermausi pagrabā, kamēr kādā neuzmanīgā brīdī kaķis pamanījās iešmaukt un no fledermausīša vairs nebija ne vēsts. Dikti bēdājāmies :(, jo bijām iemīļojuši šo radībiņu...

    AtbildētDzēst