svētdiena, 2010. gada 6. jūnijs

Tirgu tirgus

Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, kā ierasts - jūnijā sākumā atkal tirdziņš. Lielais tirgus. Tirgu tirgus!
Ļoti patika!
Bija apskatāmas arī manis darinātās lietas, tomēr es atpūtos - krustu šķērsu izstaigājos gar milzīgajiem lietu krājumiem.
Šogad manu skatu nez kādēļ vairāk saistīja skaistas lādes un šūpuļkrēsli.

... šo princešu lādi ar vardi man tā arī neizdevās nofotografēt "pilnā augumā", tāpat kā daudzas citas lietas - cilvēki mudžēja kā skudriņas! Turklāt pavisam aiz kadra palika daudzas vairums lietu, kas tiešām patika - tās bija jāpaskata tuvāk - nebija laika fotografēt!
... koka lādes, kas, manuprāt, glīti izskatītos jebkurā interjerā


... nost ar veļas gludināšanu - lai zied puķes! :)
... jauki rotaļlietu krājumi! Zirdziņš no zeķes būs arī mums!... šie svārciņi likās neparasti - viegli un vasarīgi! Atkal kāda jauna iedvesma man!... te kāds glīts peldētājs, kas ezera krastā priecēja gan mazus, gan lielus!

... slīpumiņā atradās jauki pinumi, bet starp tiem - superīgas rotaļlietas. Katra ar raksturu. Jau, tikko ienākot tirdziņā, pamanīju vīrieti ar lielu, mīlīgu zaķi - tad vēlāk sapratu, ka tas no šīs saimes!... un gotiņa. Tādai nav iespējams pretoties!


... eleganta šalle! Šādā tehnikā to bija veidojuši daudzi, bet baltā likās izcila.


... Pampāļu podniekiem bija divas lielas kastes ar mazām krūzītēm - mēriņš katra vajadzībām - tikai jāmeklē īstais....mēs paņēmām šādu - mazā krūzīte pievienosies mazkrūzīšu krājumam.


Kāds mūks piedāvāja TIK skaistas, oriģinālas metāla rotas, ka nevarēju tikt prom, nepaskatījusies tuvāk katru no tām!
Bērni, kā vienmēr, ēda smaržīgās piparkūciņas...
un vēl, un vēl...... pie podnieka mēs kārtīgi padarbojāmies ar māliem...... šīs sejiņas izstaro maģisku enerģiju - mani tās tik ļoti uzrunā!... pāris māla pankūciņas arī tapa, viena ar ziedu motīvuun mālus vēl līdzi paņēmām :) meitas vēl līdz
vēlam vakaram taisīja desiņas, bumbas un citus veidojumus.

Jā, un man dāvanā tika sarkans maks - krīze, saturies! :) Paldies dāvinātājai!
Tirdziņš ir arī šodien - izbaudiet!

1 komentārs: