svētdiena, 2010. gada 16. maijs

Visi mani vārdi...

Šonakt rūķis man iedalīja mazu miega maisiņu un tā es domāju par šo un to... Iedomāju arī par savu blogu un secināju - cik maz es stāstu vārdos par saviem darbiem! Nepatīk man runāt... pēc būtības.
Tukši pļāpu vakari, sēžot ar draudzenēm, mani biedē, tracina un atņem man dārgus un svarīgus mirkļus dzīvē...
Man patīk atziņa, ka dzīvība ir kustība. Kas nekustas - nedzīvo! Tāpēc ik dienas es kaut ko izgatavoju un ar gatavās lietiņas palīdzību es runāju, stāstu... tajā ir visi mani vārdi. Meistarošanas procesā es izlietoju savu enerģiju, bet darbu beidzot, es atkal uzlādējos jauniem darbiem. Tas ir mans piepildījums. Bez liekiem vārdiem... Un es dzīvoju!!!

3 komentāri:

 1. Paldies! Ļoti pazīstama situācija.
  Tomēr jaunajiem varbūt vajadzētu vairāk runāt - gan savā starpā, gan ar citiem (pat ar vecākiem cilvēkiem). Esmu pamanījusi, ka jaunieši vairs neprot lāgā sarunāties, tikai sazinās ar īsziņu saīsinājumiem kā ar uzrējieniem. Valoda iet bojā...
  Jauku dienu!
  Mirdza

  AtbildētDzēst
 2. Hmmm, man arī nav tādas dienas, kadneko jaunu aiz sevis šai pasaulē neatstātu, tomēr mmmmmm, kā man paaatīk vakari, kad ar draudzenēm varam papļāpāt par šo un to līdz 3 naktī - labāk tak tad tā, nekā vienai vārtīties pa gultu (ja gadījies tas sasodīti skopais miega rūķis)un domāt, domāt, domāt...;) Un kā tad ar muti un mēli? Ja viņas nekustas - tad taču nedzīvo! :D
  P.S. Ja jau runājam par enerģiju - kā tu mēdz tikt vaļā no sliktās enerģijas, ja tāda šad tad uzkrājas? Man, piemēram ,atkal palīdz papļāpāšana un šīs enerģijas izlādēšana un nodzēšana verbāli. Kā saka - dalīta bēda = pusbēda!

  AtbildētDzēst
 3. Paldies Mirdzai un Lainei par komentāriem!
  Nav jau tā, ka nerunāju nemaz! :)
  Netīkas man sarunas par neko un reizē visu, netīkas tādas lietas, kuras ir tukšas, kuras neko nemaina... Bet visumā - kokam taču ir divi gali!
  Bet sliktā enerģija - nemaz nedomāju par to - daru to, kas patīk un, ja arī kas noiet greizi, vienkārši pasaku - tfu, man to nevajag!

  AtbildētDzēst